Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STROG CENTAR DVOSOBEN STAN

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Goce 16 Gush 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva dvosoben stan so prekrasen pogled na kale, vladata i plostad so gradsko parno,klima, internet, nov namestaj i pokuknina.
Leaflet
Në fillim