Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN DEBAR MAALO KAJ RUSKA AMBASADA

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: AGENCIJA ZA NEDVIZEN IMOT 08 Pri 21:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AGENCIJA ZA NEDVIZEN IMOT
IZDAVAME  NAMESTEN 2 SOBEN STAN VO CENTAR 350 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 45M2 VO KOZLE 250 EUR
IZDAVAME DVOSOBEN NOV SV ILIJA AERODROM 240 EUR
SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 50M2 VO KISELA VODA 250 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SIFRA 447
POVRSINA 60 KAT 1
Dnevna soba kujna so trpezarija
Dve posebni spalni sobi
Greenjeto e centralno

************BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA****************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
AGENCIJA ZA NEDVIZEN IMOT
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bul.Partizanski Odredi Tregoje në hartë
078887595
AGENCIJA ZA NEDVIZEN IMOT
071-206-469
AGENCIJA ZA NEDVIZEN IMOT
NOV STAN DO CITY MALL 67 200 EUR
UBAV TROSOBEN NOV KARSI EKONOMSKOTO 300 EUR
IZDAVAME CETVOROOBEN PRAZEN ZELENO PAZARCE 300 EUR
SE IZDAVA LUKSUZEN 2 SOBEN STAN 38M2 VO AERODROM 300 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione