Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Trosoben stan na Vodno so preubav pogled na gradot

550 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 12 Dhj 11:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA ODLICEN TROSOBEN STAN VO KISELA VODA 400 ЕУР
NASAD NA TRI GODISNA PAULOWNIA -
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KOMPLEKS MI-DA 300 ЕУР
ITNO SE BARA GARSONJERA VO KARPOS AERODROM K VODA -
Се издава нов, невселуван комплетно наместен стан на Водно на 1-ви спрат со лифт.
Располага со дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, две бањи и балкон со преубав поглед на Скопје.
Станот има сопствено гаражно место во самиот објект.
Греење: сопствено

Цена: 550 евра со вклучен персонален данок.

Шифра: ИС 9984
KASTEL NEDVIZNOSTI
  Online
075454595
Leaflet
Në fillim