Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

TROSOBEN STAN VO STROG CENTAR GRADSKI ZID SOBRANIE

0 MKD

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: IMPULS AGENCIJA 21 Tet 08:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
 TROSOBEN STAN VO KISELA VODA TINEX 75 000 EUR
Funkcionalen stan so prekrasen pogled 51 000 EUR
PREKRASEN CETIRISOBEN STAN VO TAFTALIDZE OKTA 88 000 EUR
SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC 270 EUR
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
* ШИФРА 4686
Импулс агенција за недвижности издава двособен комплетно реновиран стан со нов мебел во Центар, Градски Ѕид, Собрание.

- 72м2, 3 соби (дневна, 2 спални)
- бања
- 4-ти кат со лифт
- Греење на централно градско парно
- Комплетно опремен

- цена 400еур + режиски трошоци

☎️ Дејан 075 424 130
Сара 070 274 423
Импулс агенција за недвижности
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
CETIRISOBEN STAN VO CENTAR KAPISHTEC 105 000 EUR
ODLICEN CETIRISOBEN STAN OD 140M2 VODNO 190 000 EUR
TROSOBEN 57m2 STAN VO KISELA VODA RASADNIK 950 EUR
DVOSOBEN 48m2 STAN VO AERODROM TRI BISERI 42 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione