Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

URBAN LIVING IZDAVA MODEREN STAN VO DEBAR MAALO

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: URBAN LIVING 20 Qer 14:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Sifra B521

Станот се наоѓа во населбата Дебар Маало. Комлетно и модерно е наместен. Истиот се наоѓа на високо приземје. Има 3 соби, од кои 2 се спални и една дневна. Секоја соба има своја тераса (3 тераси). Станот има и свое паркинг место пред влезот на зградата.
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Tregoje në hartë
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING
Se izdava prazen stan 40m2 vo Nastel Taftalidze 1 180 EUR
DVA STANOVI VO GRADBA VO KAPISTEC 1 300 EUR
Se izdava prazen stan vo Crnice 500 EUR
Se izdava stan Ilindenska vo kompleks MIDA 270 EUR
Në fillim