Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo Avtokomanda

Jepet me qera nga: Stanko 09 Gush 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam stan vo Avtokomanda, so dve spalni i dnevna so kujna, ostava. Stanot e so kvadratura od 65 m2 i e pogoden za studenti ili familija. Parking ima sloboden pred zgradata. Zgradite se vo neposredna blizina na fakultetite. Parno ima 24/7 snabdeno od zelezara
Leaflet
Në fillim