Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam kuka vo naselba keramidnica

160 EUR /muaj

Jepet me qera nga: save 05 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Iznajmuvam kuka vo naselba keramidnica blisku do falkutetite namesten so dnevna i trpezarija so klima , spalna kupatilo i dvor. broj za kontakt 075577793
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione