Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava garsonjera od 30m2 vo Kisela Voda

130 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Tarkan 19 Sht 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Namesten stan garsoniera . Stanot se naoga vo naselba Kisela Voda pozadi srednoto ekonomsko uciliste Boriz kidric
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione