Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava komplet renoviran namesten stan

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Kate 08 Jan 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
So nov mebel, se sostoi od: Kujna + dnevna + spalna , terasa i kupatilo.
So parno.
Na 5 kat , bez lift.
Se naoga kaj pazarceto.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione