Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan 92m2 vo Avtokomanda

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mартин 07 Maj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Издавам стан од 92м2 во Автокоманда комплетно наместен со 3 соби, 2 купатила и 2 тераси.
Станот е компатибилен за живот на 4 до 5 луѓе.
Mартин
070268159
Leaflet
Në fillim