Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan od 40m2 vo Avtokomanda

0 MKD

Jepet me qera nga: Трајче 04 Tet 07:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се изнајмува комплетно наместен стан од 40 м2. во Автокоманда.Станот располага со дневна просторија,една спална соба, кујна, купатило. Станот се наоѓа во кулата спроти пазарчето на втори спрат. Контакт тел. 075 296 871 , 076 615 654
Трајче
075 296 871
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione