Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Avtokomanda gradba 2010

9 300 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Vladimir 12 Nën 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prostran stan vo Avtokomanda so dve spalni i golema dnevna. Stanot ima dve terasi i ostava.
Vladimir
075 454 230
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione