Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN

2 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Liljana Stojanoska 14 Gush 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam namesten stan vo Avtokomanda kaj pazarceto
Liljana Stojanoska
078218799
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione