Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava trosoben namesten stan vo Avtokomanda

250 EUR /muaj

Jepet me qera nga: zoran 28 Gush 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
se izdava trosoben namesten stan vo avtokomanda na vtori sprat vo vojnata zgada ,renoviran so parno 24h, stanot ima kujna so trpezarija , dnevna i dve spalni so dve terasi tel. 072443127
Leaflet
Në fillim