Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se iznajmuva luksuzen stan vo blizina na Remedika 102m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: АРХИТОП АГ ДООЕЛ Sot 10:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
  Online
075255695
Leaflet
PLAC GRANICEN PREMIN BOGORODICA B2 0 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 ЕУР
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО-154М2 1 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН И 2 ПАРКИНГ МЕСТА ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПАРКОТ -ГАЗИ БАБА.СТАНОТ Е СО СТАНБЕНА ПОВРШИНА ОД 92М2 ,10М2 ЛОЃИЈА,СЕ СОСТОИ ОД ГОЛЕМА ДНЕВНА СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА,ЕДНА СПАЛНА СОБА СО БАЊА,ЏАКУЗИ , САУНА И ГОСТИНСКО ВЦ СО УТИЛИТИ.ЗГРАДАТА ИМА ЛИФТ И ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ И ЛАДЕЊЕ СО ДВЕ КЛИМИ.СТАНОТ Е НАМЕНЕТ ЗА СЕРИОЗНИ И ВРАБОТЕНИ ЗАКУПЦИ ЗА ПОДОЛГ ПЕРИОД.

ШИФРА.2100
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Tregoje në hartë
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
  Online
075255695
Leaflet
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 ЕУР
DELOVEN PROSTOR 700m2 AERODROM 630 ЕУР
Se iznajmuva namesten stan kaj Sampionce od 46m2 0 МКД
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione