Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva trosoben Stan Vo Gazi Baba

200 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Novi Moznosti 21 Gush 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva trosoben Stan Vo Gazi Baba so Dve spalni sobi golems dnevna kjna Teresa Na vtori Kat same Za studenti vednas vseliv
Novi Moznosti
078210405
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione