Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo Gorce Petrov

0 MKD

Jepet me qera nga: Emilija 09 Dhj 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam ednosoben stan(garsonjera) vo Gjorce Petrov,namesten vo nov object so poseben vlez. Cena po dogovor.
Emilija
071362366
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione