Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZNAJMUVAM STAN VO GORCE PETROV

0 MKD

Jepet me qera nga: Limonka 11 Jan 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Изнајмувам наместен стан во Ѓорче Петров-Хром 50м2.
Limonka
078390134
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione