Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov moderen stan kraj na Vlae pocetok na Gjorce

190 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Miki 27 Maj 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава нова, модерно уредена гарсоњера од 40м2 на први спрат со целосно нов намештај и нова бела техника,греење со клима-инвертер,голем 42" телевизор, 2 (два) троседи на спуштање удобни за спиење (200cm X 160cm)
Има и посебен ходник со гардеробер за чевли.

Станот е слободен од 5ти Јуни. Се издава само на подолг период (подолго од 12 месеци)

Зградата се наоѓа на крај на Порта Влае и на почетокот на Ѓорче Петров на самиот Булевар Партизански Одреди.

Во зграда има големи маркети, Стокомак, Кипер, Аптека и сл. а во околина од 20м има Тинекс, Кам, СП, многу голем пазар, многу голем парк, голема државна поликлиника, црква, автобуски постројки до зградата и сл.
Има и бесплатен голем паркинг
Стнот се издава само за подолг период (12 месеци или подолго)
Контакт 070200286
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione