Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava kompletno namesten stan vo nas Hrom

10 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: sanja 03 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava kompletno namesten dvosoben stan vo nas.Hrom na 3 sprat vo odlicna sostojba. Cena 10000 mesecno.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione