Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava nov namesten stan 74m 2spalni Gjorce

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Sonce Nedviznosti 25 Sht 12:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava prekrasen stan Crnice nad MVR so tri spalni sobi 300 ЕУР
Top dukan vo GTC 1 kat pogled zena park 180 000 ЕУР
Se izdava stan vo Taf . kompreks Makedonija 500 ЕУР
Se izdava prekrasen stan vo Taftalidze 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava nov nevseluvan stan 74m2, vo Gjorce do stadionot, pogled na istocna strana kon centar, na 2 kat so lift, so 2 spalni, edna detska i edna po izmor ke bide namestena.Kujna, trpezarija i dnevna so terasa.Idealno za familija ili par so deca.
Tel za kontakt: 070/787-127; 077/991-712
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava ubavo stance 45m2 posle Rampa 220 ЕУР
Se izdava kat od kuka vo blizina Univerzalna 300 ЕУР
Plac 27000m2, i 2000m pogoni na nego 350 000 ЕУР
Se izdava stan 45m2 karsi Klinicki centar 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione