Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA PAZARCETO VO GjORE

220 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: ДОМ ДИЗАЈН 05 Korr 12:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Kuka kaj sv Petka 0 ЕУР
Studio od 40m2 vo Debar Maalo  Broz Kafe 250 ЕУР
Se izdava dvosoben namesten stan vo Centar 270 ЕУР
Ekskluzivno Strog Centar PLOSTAD  stan 124m2 255 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Нов стан со две спални соби комплетно уреден, многу топол стан. Сопствено парно со инвертер клими. Кај пазарчето во Ѓорче Петров.
Eв.број 29863
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo Porta Vlae so 2 spalni 541 000 ЕУР
Dvosoben stan 32m2 vo Kozle 37 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Centar 1 200 ЕУР
KUKA VO SOPISTE OD 207M2 120 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione