Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Gorce Petrov

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Vlatko Dje 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се изнајмува стан во Ѓорче Петров на прв спрат во нова зграда. Станот е со дневен простор со отворена кујна, спална соба, ходник , wc, тераса. Опремен е со мебел, телевизор и нова бела техника: шпорет, фрижидер, машина за перење, делимано проточна чешма. Се наоѓа на 1 мин. од автобуската станица, на 5 мин. Од градинката и основното училиште. Позади зградата има има целосно опремено игралиште за кошарка и фудбал каko и катче за најмалите.
Leaflet
Në fillim