Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stan vo Hrom

Jepet me qera nga: Tomislav 19 Qer 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се издава / изнајмува стан во населба Хром, Скопје.
Станот е 2 собен, со површина од 50 м2, има кујна, дневна со трпезарија, спална, купатило и тераса.
Кујната е опремена со машина за миење садови, аспиратор, шпорет (рамна плоча и рерна) и фрижидер.
Станот има плакари во сплана.
Има тераса.
Зградата има сопствен паркинг простор .
Греењето е со парно, централно на БЕГ, месечната сметка за парно е околлу 1.100,оо денари.

Tomislav
070 454 150
Leaflet
Në fillim