Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava stance od 34m2 vo Gjorce Petrov 2

110 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Stan 02 Nën 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se izdava stan (dolen sprat od semejna kukja) od 34m2 vo Gjorce Petrov 2.
Stanot raspolaga so edna soba,golema kujna,golema banja,golemo pretsobje i hodnik pomegju kujnata i banjata.
Kompletno e renovirano so novi prozorci i novo komplet kupatilo so banja,so poseben saat za struja.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione