Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se iznajmuva stan vo Gjorce Petrov

8 500 MKD /muaj

Jepet me qera nga: Darko 12 Nën 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se iznajmuva stan vo Gjorce Petrov
na mirna lokacija vo blizina na stadionot vo Gjorce
1 kat
so namestena kujna
Bez agencii !
Leaflet
Në fillim