Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Opremen stan vo Gjorce Petrov

9 000 MKD /muaj

Jepet me qera nga: elena 08 Jan 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se iznajmuva stan vo naselba Gjorce Petrov,so dnevna soba kujna i posebna soba(spalna)celosno opremen,lesno se zagreva vo zimskiot period.{bez agencii}8000 denari mesecno
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione