Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO KUKA VO GJORCE PETROV

0 MKD

Jepet me qera nga: menka 21 Pri 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IZDAVAM NAMESTEN STAN VO KUCA ZA PODOLG PERIOD SO POSEBEN STRUJOMER EVTINA SKAPA STRUJA, NA PET MIN. DO AVTOBUS BR. 5, 12, 2,
078 384 298 I 070 243 299
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione