Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

AGENCIJA URBAN LIVING IZDAVA STAN VO KARPOS 2

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: [email protected] 09 Shk 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
SE IZDAVA STAN KARSI HOTEL KARPOS NA SAMATA UL,PARTIZANSKI ODREDI,ZA VRABOTENI NA PODOLG PERIOD,VSELIV VEDNAS
Leaflet
Në fillim