Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN NOV PRAZEN VERO 2 TAFTALIDZE/270 EVRA

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил* 20 Dhj 11:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SIFRA 724
POVRSINA 52 KAT 1
Dnevna soba kujna so trpezarija
Posebna spalna soba
Greenjeto e centralno

++++++++ BEZ TROSOCI ZA AGENCISKA PROVIZIJA +++++++
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
Професионална услуга, во секое време. Голем број задоволни клиенти. Ние постоиме за Вас и за Вашата доверба.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078305161
Агенција за недвижности *ДОМА.м.Стил*
078305161
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione