Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

FAMILY HOUSE izdava stan vo Porta Vlae

250 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 15 Sht 15:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
DVA DELOVNI PROSTORA VO TAFTALIDZE 1 1 350 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN 4 SOBEN STAN VO KARPOS 4 250 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN A MOZE I NAMESTEN STAN NA B.PAZAR 200 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 240 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Под шифра - (343)
Се издава нов стан во комплекс Порта Козле, со вкупна површина од 60м2, комплетно нови елементи, со една спална соба, клима уред, сопствено греење во станот, на 2 кат со лифт.
Цена: 250 евра

Агенција Family House - (шифра 343)
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Family House
078430293
Leaflet
Family House
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO HROM 10 000 МКД
Kuka 120m2 so dvor 75 000 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN KAJ MLECEN-TAFTALIDZE 0 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO KISELA VODA 53 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione