Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam dvosoben stan Karpos 3 na partizanska

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Misho 29 Korr 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam dvosoban stan vo KARPOS 3 vo zgradata na Bazaro komplet namesten na 8 kat vseliv od 15.08. cena 300 evra tel.077 724 631
Misho
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione