Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam dvosoben stan vo Karpos 4

170 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Saso 10 Shk 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Izdavam namesten dvosoben stan vo karpos 4. Stanot se naoga na vtor kat, vo neposredna blizina na gradinka, skolo, City mall, kejot na Vardar... Stanot e so povrsina od 52m2 (dnevna, spalna, kujna, kupatilo, hodnik) + 2 terasi od 18m2 i 10m2 + podrum od 7m2. Vseliv e vednas. Cenata iznesuva 170 evra. Informacii na telefon 071/438-223 i 075/421-413
Leaflet
Në fillim