Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam luksuzen stan vo Taftalige 1

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Antoneta 14 Maj 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Издавам нов, луксузен еднособен стан во Тафталиџе 1. Станот е во нова зграда, на 2 кат, во близина на гимназијата Нова. Има централно греење и е комплетно опремен. (клима, машина за садови, машина за перење, сушара).
Комуналните давачки се минимални.
Станот е веднаш слободен.
Antoneta
070236631
Leaflet
Në fillim