Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam namesten stan vo Karpos 4

Jepet me qera nga: Dejan 29 Korr 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Izdavam namesten stan vo Karpos 4, na prizemje,61m2, so parno greenje. Stanot e vseliv od 01.08.2017. Kontakt tel: 075-304-016.
Leaflet
Në fillim