Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam nov stan vo Vlae1 blizu do r.Vardar

230 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Marjan 11 Nën 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Stan so 2 spalni kujna dnevna soba balkon i 2 toaleta + ostava
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione