Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IZDAVAM STAN 47m2 pozadi Ruzveltova novogradba

340 EUR /muaj

Jepet me qera nga: blagoja 16 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
APARTMANSKI OPREMEN,4 kat,lift,video domafon,dnevna,spalna,balkon,wifi,satelitska itn.Blizina na gradski park
Pozelno za delovni luge
blagoja
077585881
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione