Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan do elektro fakultet

210 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Mirjana 06 Maj 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Izdavam namesten stan vednash do Tineksot, kaj elektro i mashinski fakultet. Vednas vseliv.
Mirjana
071623424
Leaflet
Në fillim