Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan kaj pedagoska

260 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Sashko 25 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavam namesten dvosoben stan kaj Pedagoska, na Bul. 8mi Septemvri br.8. Orientacijata e istocna i gleda nakaj parkot. Stanot ima edna spalna soba, dnevna, trpezarija, zasebna kujna, spajz i podrum. Kompletno e opremen so mebel, pokuknina, elektricni aparati i klima ured.
Stanot e vednas vseliv.
Kontakt tel. 071240328 Sashko
Leaflet
Në fillim