Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavam stan vo Karpos3

130 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ljupco 04 Mar 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Izdavam stan vo Karpos3, do skoloto Nikola Karev, vo ruskite zgradi, pomegju leptokarija i voena bolnica. Stanot e na 1 kat ima parno - centralno greenje, klima, terasa i vseliv e vednas.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione