Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izdavame kompletno renoviran 3soben stan,Karpos1

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agencija Auris Nedviznosti Skopje 08 Gush 07:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Dvosoben nov stan od 54m2 vo Micurin 1 050 ЕУР
Stan vo gradba od 68m2 trosoben vo Kozle 1 150 ЕУР
Nov dvosoben stan 45m2 Debar Maalo 1 300 ЕУР
Cetvorosoben ponov stan 118m2 terasi 23m2 Centar 1 130 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se izdava odlicen,kompletno renoviran I so nov mebel 3 soben stan vo Karpos1 ,pozadi Simpo,66m2,so gradsko parno,na 1-vi kat
Cena:300€
Agencija Auris Nedviznosti Skopje
077670647 078596446
Trosoben stan od 83m2 vo Kapistec 85 000 ЕУР
Izdavame 2soben lux namesten stan Debar Maalo 280 ЕУР
Se izdava nov trosoben stan 72m2 kaj Univerzalna 300 ЕУР
Dvosoben stan Debar Maalo so moznost za trosoben 1 150 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione