Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Iznajmuvam nov stan

650 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Aleksandra 01 Sht 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se iznajmuva stan na ul. Varsavska br.6/1, vo zgrada sproti vlezot na Sredno ucils{te - Gimnazija Gorgi Dimitrov vo naselba Taftalidje.
Vnatresnata povs{ina iznesuva 120 m2, trosoben e, so dnevna i dve spalni, od koi ednata spalna e na galerija. Ima dva toaleta i dve terasi. Celosno e namesten, so postelnina i peskiri i ima i sopstveno greenje.Ima i sopstveno pokrieno garazno mesto.
Stanot e momentalno sloboden.
Cena: 650 eur/mesec.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione