Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Namesten renoviran stan vo Karpos

150 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ance 17 Gush 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава наместен стан, 35м2, во Козле до основно училиште ,,Владо Тасевски,, (спроти фабрика Алумина).
Në fillim