Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Namesten stan vo Karpos 1

0 MKD

Jepet me qera nga: Marija Nakova 27 Maj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Издавам наместен двособен стан во Карпош 1(позади Симпо) на одлична локација.


Марија 070 204 502
Marija Nakova
070204502
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione