Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV DVOSOBEN CITY MALL FOR RENT

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Green House 08 Shk 09:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
sifra -44869- se izdava nov stan 54m2 vo Karpos 4 do Sity mol dosega nevseluvan so edna spalna kompletno luksuzno opremen cena 350 evra
Green House
Агенцијата за недвижности, Грин Хаус работи успешно од почетокот на 2006 година , млада , амбициозна и просперитетна агенција. Работиме со сите недвижности , продажба на плацеви , продажба и издавање на станови , куќи деловни простории итн. Нашата цел е чесна и успешна работа, завршување на сите процедури при купопродажба на недвижен имот од самиот почеток до крај. Деловната соработка и професионалното работење како и успешно завршена работа е нашета цел.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
11 oktomvri 86/1-8 Tregoje në hartë
071/344-070 , 070/344-070, 3213-851
https://www.greenhouse.mk
Leaflet
Në fillim