Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV OPREMEN STAN VO KOZLE KAJ OU.VLADO TASEVSKI

350 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: City Partner 17 Pri 10:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
City Partner
KOMPLETNO NOVO I UBAVO OPREMEN STAN VO CENTAR 280 ЕУР
NOV MODEREN STAN VO KARPOS KOMPLEKS MIDA 400 ЕУР
ATRAKTIVEN PROSTOR NA PARTIZANSKA DO BUNJAKOVEC 0 ЕУР
LUXUZNO OPREMEN STAN VO KAPISTEC 400 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава нов, комплетно опремен стан во Козле на одлична, мирна локација, ви близина на оу.Владо Тасевски.
Станот е во нова зграда на 4 спрат со лифт, располага со нов мебел,
- 2 спални соби
- дневен престој со трпезарија
- комплетно опремена кујна
- купатило
- балкон
- паркинг
Цена 350 евра ( не е фиксна)
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
Leaflet
City Partner
STAN VO CENTAR UNIVERZALNA SALA SO PARKING SUPER CENA 200 ЕУР
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR GRCKA AMBASADA 0 ЕУР
EKSTRA MODEREN NOV STAN KAJ TOBAKO 2 270 ЕУР
PLAC VO GORCE NA ATRAKTIVNA LOKACIJA 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione