Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV PRAZEN CETVOROSOBEN STAN VO KARPOS 4

230 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 29 Korr 10:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
NAJDOBRIOT PLAC VO STAR DOJRAN 0 МКД
BARAKA VO TRNODOL 153 000 ЕУР
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 140m2 KAJ KATOLICKA 1 000 ЕУР
Novi placevi vo Bardovci 70 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава нов невселуван стан во нова зграда во Карпош 4, на 7-ми спрат со лифт.
Истиот е со површина од 80 м2 и располага со дневна соба со кујна, 3 спални соби, бања и голема тераса.
Станот се издава празен со кујна и има сопствено греење.

Цена: 230 еур месечно

Шифра: ИС 10290
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590 075454595
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
NOV TROSOBEN STAN VO CRNICЕ 81 000 ЕУР
PLAC OD 507m2 VODNO 2 270 000 ЕУР
DVOSOBNI STANOVI VO ZAVRSNA FAZA VO AERODROM 920 ЕУР
NOVI STANOVI VO AERODROM 1 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione