Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1

300 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Family House 23 Shk 09:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
KUKA VO NASELBA DAME GRUEV 0 ЕУР
Stan od 36m2 do Hotel Karpos 45 000 ЕУР
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM ZA DELOVEN 230 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN POZADI VERO AERODROM 240 ЕУР
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
AGENCIJA FAMILY HOUSE IZDAVA ODLICEN NOV DVOSOBEN STAN,VO NOVA ZGRADA,OBEZBEDEN PARKING,SOPSTVENO PARNO,NA PRVI KAT.STANOT E ODALECEN 300m OD SITY MOLL,ODLICNA MIRNA LOKACIJA.SE IZDAVA ZA VRABOTENI NA PODOLG VREMENSKI PERIOD.
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Leaflet
Family House
SE IZDAVA PRAZEN CETIRISOBEN STAN VO AERODROM 400 ЕУР
Family House izdava stan novogradba kaj Katolicka 300 ЕУР
Se izdava baraka vo Taftalidze 1 za super cena 200 ЕУР
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KOZLE-BLIZU KAM MARKET 190 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione