Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen stan od 78m2 top lokacija

370 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Марија 27 Maj 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава луксузно наместен стан од 78м2 на 2 спрат, спроти Золошка градина. Голема дневна со тераса, трпезарија со кујна комплетно опремена, спална и детска соба, едно купатило и гостинско WC.
Марија
070230768
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione