Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

SE IZDAVA 2 SOBEN STAN 43m2 VO KOPLEKS MIDA KARP

320 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP 14 Shk 11:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071-206-469
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се издава комплетно наместен двособен стан со површина од 43 м2 во Комплекс МИДА во Карпош.
Станот е луксузно опремен и располага со дневна соба, една спална соба, кујна со трпезарија, ходник, купатило и балкон.
Се наоѓа на 4 кат од вкупно 7 ката, има лифт.

Број на соби: 2
Квадратура: 43 m²
Греење: Струја
Спрат: 4 кат
Тип на станот: Во Зграда
Состојба: Нов
Опрема: Луксузен
Лифт: Да
Број на балкони: 1 Балкон
Број на бањи: 1
Подрум: Не
Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг
Ориентација: Исток
Адреса: бул. Илинден

Цена на изнајмување: 320 ЕУР / месечно
Цената е фиксна

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 01.12.2017 год.

ШИФРА 729

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОМЕТ СО НЕДВИЖНИНИ. ***БРЗО,СИГУРНО И ПРОФЕСИОНАЛНО***
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Бул.Партизански Одреди бр.37 Tregoje në hartë
078383769
https://WWW.NOVAGRUP.COM.MK
Агенција за недвижнини-NOVA-GROUP
  Online
071-206-469
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione